مسولان گیلان تمام توان خود را برای احیا و عرضه دو محصول چای و ابریشم در کشور و در سطح بین المللی به کار گیرند
1391/11/29

معاون اول رييس جمهور با اشاره به اهميت پروژه آزاد راه قزوين – رشت گفت: اين طرح از اهميت خاصي براي كشور برخوردار است و بايد با نگاه ملي نسبت به تكميل و بهره برداري از اين پروژه مهم اقدام شود تا به زودي شاهد رفت و آمد مردم در اين مسير باشيم.به گزارش پايگاه اطلاع رساني دولت،محمدرضا رحيمي در جلسه بررسي مسائل مربوط به استان گيلان، اظهار داشت: گيلان با مردماني بزرگوار و آب و هوايي منحصر بفرد، از مناطقي است كه سالانه پذيراي تعداد زيادي گردشگر داخلي و خارجي است و بايد براي پيشرفت و توسعه هرچه بيشتر اين استان تلاش شود.

رحيمي همچنين با اشاره به اهميت دو محصول چاي و ابريشم كه در استان گيلان توليد مي شود، اظهار داشت: مسوولين استان بايد تمام توان خود را براي احياي اين دو محصول و عرضه و معرفي آن در تمام كشور و در سطح بين المللي به كار گيرند.

در اين جلسه كه استاندار و شماري از مسوولين استان گيلان و برخي نمايندگان دستگاه هاي اجرايي نيز حضور داشتند، مشكلات مربوط به اجراي طرح‌ها و پروژه هاي مختلف استان در بخش آب، نفت، راه و خطوط ريلي مطرح شد و پيشنهادات مختلفي نيز براي رفع اين مشكلات ارائه گرديد.

سايت نفتي خزر، سد مخزني شهر بيجار، سد شفارود، آزادراه قزوين-رشت، راه آهن رشت-آستارا و صنعت چاي از جمله طرح هايي بودند كه در اين جلسه نسبت به تامين اعتبار و رفع موانع اجرايي آنها تصميم گيري شد.

تعداد مشاهده خبر24 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal