كشاورزي؛ كارآمدترين و ريشه‌دارترين مولفه جهاد اقتصادي
1390/05/02

نماينده ولي‌فقيه در وزارت جهاد كشاورزي گفت: كارآمدترين و ريشه‌دارترين مولفه "جهاد اقتصادي"، كشاورزي است.

به گزارش (ايسنا)، آيت اله "حسن عالمي" در آيين توديع و معارفه نماينده ولي‌فقيه در سازمان جهاد كشاورزي ايلام، اظهار كرد: كشاورزي يكي از پربركت‌ترين مشاغل است و خدمت به كشاورزان كه متوليان خودكفايي كشور هستند عبادت محسوب مي‌شود و خادمان اين قشر عزيز با خدمت صادقانه به آنها در اجر خودكفايي مسلمين از نظر مواد غذايي، شريك هستند. وي با اشاره به اعياد ماه شعبان، انتظار واقعي ظهور را در سايه خدمت به مردم دانست و خاطرنشان كرد: خدمت بي‌منت به مردم مي‌تواند ظرفيت روحي ما را توسعه دهد و ما را براي انتظار واقعي آماده كند.

در اين مراسم مسئول پيشين حوزه نمايندگي ولي فقيه در سازمان جهاد كشاورزي استان ايلام، سر و سامان دادن كتابخانه و مركز اسناد علمي در جهاد كشاورزي استان، آموزش طلبه‌ها و تبيين مسائل علمي قرآن را از برنامه‌هاي اجرا شده در دوران مسئوليت خود نام برد.

حجت‌الاسلام "ابراهيم دهقان" با بيان اينكه براي ترويج فريضه زكات كارهاي خوبي صورت گرفته است، خاطرنشان كرد: در سطح استان در سال 1387، به ميزان 300 هزار تومان زكات از كشاورزان گرفته شد در حالي‌كه اين مبلغ در سال 89 در سايه ترويج اين فريضه به 3 ميليارد تومان رسيد. در پايان اين مراسم از زحمات حجت‌الاسلام دهقان تجليل و حجت‌الاسلام‌والمسلمين "روح‌الله شاهمراديان" به عنوان نماينده ولي‌فقيه در سازمان جهاد كشاورزي استان ايلام معرفي شد.

تعداد مشاهده خبر6 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal