فراكسيون اصولگرايان رهروان ولايت به مهندس حجتي رأي مثبت خواهد داد
1392/05/16

فراكسيون 150 نفري اصولگرايان رهروان ولايت مبناي حداكثر تعامل با كابينه معرفي‌شده دكتر روحاني را دارد و با توجه به سابقه محمود حجتي به وي رأي مثبت خواهد داد.

عضو كميسيون كشاورزي، آب و منابع طبيعي مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري كشاورزي كشور (ايانا) با اعلام اين مطلب گفت: روز گذشته مهندس حجتي با تعدادي از همراهانش به كميسيون كشاورزي آمد و درباره برنامه تدوين‌شده توضيحاتي ارائه كرد.علي برومند افزود: حجتي در زمان ادغام خوب عمل كرد و پس از آن نيز در حوزه خودكفايي گندم و توسعه بخش كشاورزي داراي عملكرد مثبتي بود؛ لذا به‌نظر مي‌رسد تجربه وي در وزارت جهاد كشاورزي بتواند جوابگوي عدم تخصص حجتي را بپوشاند.

وي خاطرنشان كرد: هرچند تعداد محدودي از اصولگرايان تندرو كه تعداد آنها كمتر از 40 نفر است، با تعدادي از وزراي پيشنهادي كابينه مخالفند، اما فراكسيون اصولگرايان رهروان ولايت در نظر دارد در جهت تعامل مثبت با كابينه پيشنهادي دكتر روحاني، به همه وزرا رأي اعتماد دهد.

نماينده مردم پارس‌آباد در بهارستان در پايان تصريح كرد: محمود حجتي نيز با داشتن مديريت قوي در چهارساله كابينه نخست دولت اصلاحات و ارائه برنامه مدون دقيق مي‌تواند رأي اعتماد از مجلس بگيرد.

تعداد مشاهده خبر8 بار
تصاویر مرتبط

نوع فایل نام فایل توضیحات
گزارش.doc
1 

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal