تفاهم نامه همکاری طرح ملی بسیج همگام با کشاورز امضا شد
1392/12/27

تفاهمنامه همکاری برای ایجاد شبکه اجرایی طرح ملی بسیج همگام با کشاورز به امضای آقایان زند رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و جهانسوز رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی رسید.

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر، این تفاهم نامه با هدف فعال کردن کارگروه های کشاورزی علمی در پایگاه های بسیج روستایی و نشر سریع دانش فنی و تخصصی به کشاورزان زیر پوشش این پایگاه ها اجرا می شود.

سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی متعهد است زمینه بهره گیری از ظرفیت عناصر شبکه ترویج شامل مراکز خدمات تعاونی های تولید، شرکت های فنی مشاوره ای ، کشاورزان خبره و مددکاران ترویجی را برای فعال کردن پایگاه ها در حوزه نشر دانش فنی و تخصصی کشاورزان فراهم کند.

کمک به تولید و تدوین محتوای فنی و تخصصی دستورالعمل های محصولی، کمک به ایجاد شبکه مشورتی روستایی، کمک به چاپ و تکثیر دستورالعمل های فنی مورد نیاز رسانه های ترویجی و ارائه الگوها مناسب نشر دانش فنی و تخصصی میان تولیدکنندگان از دیگر تعهدات این سازمان خواهد بود.

سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی هم متعهد شد کتابخانه های تخصصی کشاورزی در محل پایگاه های بسیج روستایی و شبکه مشورتی روستا را ایجاد کند.

سفارش تدوین دستورالعمل های پیشنهادی به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و ایجاد شبکه اینترانتی شباب روستا در پایگاه های روستایی از دیگر تعهدات سازمان بسیج مهندسین کشاورزی خواهد بود.

تعداد مشاهده خبر282 بار
تصاویر مرتبط

نوع فایل نام فایل توضیحات
Copy of Document.pdf
1 

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal