توزيع گوشت قرمز و مرغ ارزان قيمت از طريق فروشگاه هاي زنجيره اي ، تعاوني هاي مصرف و ميادين ميوه و تره بار آغاز شد
1386/12/21

وزير جهاد كشاورزي گفت : از امروز گوشت مرغ منجمد با قيمت هر كيلوگرم 1650 تومان (150 تومان ارزان تر از قيمت فعلي ) در كشور توزيع خواهد شد.

مهندس محمدرضا اسكندري در مصاحبه با واحد مركزي خبر با اشاره به اينكه روز يكشنبه  1843 تن مرغ منجمد در كشور توزيع شد ، گفت: از امروز  در تمام فروشگاه هاي زنجيره اي ،تعاوني هاي مصرف و ميادين ميوه و تره بار ، گوشت مرغ منجمد به منظور حمايت از مصرف كننده با قيمت هر كيلوگرم 1650 تومان توزيع مي شود.

وي گفت : به تمام فروشگاه ها به صورت كتبي اعلام كرديم كه مي توانند مرغ منجمد مورد نياز خود را از شركت پشتيباني امور دام وزارت جهاد كشاورزي به قيمت 1500 تومان خريداري و1650 تومان به مصرف كننده ، عرضه كنند.

وزير جهاد كشاورزي افزود : ذخيره سازي گوشت مرغ به اندازه كافي انجام شده است و هيچ سقف يا محدوديتي براي عرضه مرغ منجمد وجود ندارد و آمادگي داريم روزانه بيش از هزار تن گوشت مرغ منجمد توزيع كنيم.

مهندس اسكندري در خصوص برنامه توزيع گوشت گرم مرغ هم گفت : هماهنگي هاي لازم با سازمان ميادين ميوه و تره بار شده است و از پس فردا (چهارشنبه) گوشت مرغ گرم نيز با قيمت هر كيلوگرم 1850 تومان تا 1950 تومان عرضه مي شود.

مهندس اسكندري در مورد توزيع گوشت قرمز هم گفت: به تعاوني هاي مصرف اعلام كرديم كه گوشت گرم گوساله را به صورت لاشه به قيمت كيلويي 4 هزار تومان عرضه مي كنيم.

وي افزود : عرضه گوشت گوساله به صورت قطعه بندي با قيمت هر كيلوگرم حدود 6500 تومان و به صورت مخلوط حدود 5600 تومان خواهد بود و از روز پنجشنبه اين هفته براي توزيع گوشت گوساله با اين قيمت ها به تعاوني هاي مصرف آمادگي داريم.


اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
pr@maj.ir
pr@agri-jahad.org
www.pr.maj.ir

تعداد مشاهده خبر8 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal