سند تربیت مدیران آینده در وزارت جهاد کشاورزی اجرایی می شود
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: سند تربیت مدیران آینده با تصویب سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در این وزارتخانه اجرایی می شود.
1395/08/08
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از ایرنا، محمدعلی جوادی ظهر شنبه در آئین تکریم و معارفه روسای سابق و جدید سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین افزود: این سند به شکل پایلوت در برخی مقاطع مدیریتی و معاونت های وزارت جهاد کشاورزی اجرا شده است.
وی اظهار کرد: هدف از اجرای این سند، تحول در نیروی انسانی شاغل در بخش کشاورزی و پرورش و تربیت مدیران شایسته و توانمند در حوزه کشاورزی در آینده است.
این مقام مسئول ادامه داد: سند توسعه منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی نیز برای اجرا در دست پیگیری است و براساس آن جمعی از نیروهای متخصص و تحصیل کرده این بخش به کادر شاغل در این وزارت خانه اضافه می شوند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در ادامه به دستاوردهای اقتصادی دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: این دستاوردها در حوزه کشاورزی از سایر بخش ها پررنگ تر بوده است.
جوادی ادامه داد: در سال گذشته شاهد رشد 5.4 درصدی بخش کشاورزی بودیم که این رقم در سال قبل تر 3.8 درصد بود.
وی با بیان اینکه براساس برنامه ششم توسعه کشور پیش بینی شده تا هرساله در بخش کشاورزی 5 درصد رشد داشته باشیم، افزود: امیدواریم با تلاش جدی دولت و مشارکت بخش خصوصی این هدف مهم محقق شود.
این مقام مسئول در ادامه از قزوین به عنوان یکی از قطب های مهم اقتصادی کشور از جمله در بخش کشاورزی یاد کرد و گفت: استان از استعدادهای بالایی در این حوزه برخوردار است که باید از آنها بهتر و بیشتر استفاده شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی اظهار امیدواری کرد: با اجرای طرح های اولویت دار از جمله تجهیز 20 هزار هکتار زمین ها به روش های آبیاری مدرن در این استان، صرفه جویی در مصرف آب و افزایش تولید محصولات کشاورزی قزوین را شاهد باشیم.
در پایان این مراسم، علی اکبر متقی فرد به عنوان رئیس جدید جهاد کشاورزی استان قزوین معرفی و از خدمات نیازعلی ابراهیمی پاک رئیس سابق این سازمان تجلیل شد.تعداد مشاهده خبر20 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal