دولت یازدهم در جهت پایداری کشاورزی و محیط زیست گام بر می دارد
1394/12/11
رئیس سازمان محیط زیست کشور گفت:دولت یازدهم در جهت پایداری کشاورزی و محیط زیست گام بر می دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، دکتر معصومه ابتکار در بازدید از غرفه وزارت جهاد کشاورزی در پانزدهمین نمایشگاه محیط زیست با مناسب ارزیابی کردن عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در زمینه محیط زیست اظهار داشت: ما در بخش کشاورزی تحول و انقلاب بزرگی را در حفاظت از منابع آب همچون جلوگیری از مصرف بی رویه آب های زیر سطحی و حفاظت از خاک نظیر جلوگیری از آلودگی و استفاده کمتر از سموم و کودهای شیمیایی که از برنامه های خوب وزارت جهاد کشاورزی است، مشاهده خواهیم کرد. رئیس سازمان محیط زیست کشور با تاکید بر لزوم تعادل بخشی میان دام و مرتع تصریح کرد: به میزانی که مراتع تخریب شود گردوغبار در کشور افزایش می یابد که لازم است در این زمینه تلاش بیشتری انجام شود.
وی افزود:فعالیت های زیست محیطی بسیاری در عرصه کشاورزی وجود دارد و سازمان محیط زیست در کنار وزارت جهاد کشاورزی خواهد بود.
دکتر معصومه ابتکار اظهار امیدواری کرد در دولت تدبیر و امید و با راهبری مهندس حجتی وزیر جهاد کشاورزی که همکاری و همراهی بسیار مناسبی در زمینه محیط زیست دارد، گام های مهمی برای نجات کشاورزی ایران نه محیط زیست برداشته شود؛ زیرا کشاورزی و دامداری ایران در معرض تهدید قرار گرفته و اگر محیط زیستی نباشد، دیگر کشاورزی باقی نخواهد ماند بنابراین سازمان محیط زیست و وزارت جهاد کشاورزی پا به پای هم جلو خواهند رفت.

تعداد مشاهده خبر18 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal