سامانه مجازی معرفی محصولات عشایری راه‌اندازی می‌شود
رئیس سازمان امور عشایر از راه‌اندازی سامانه مجازی اطلاع‌رسانی و معرفی محصولات تولیدی عشایر توسط اتحادیه مرکزی تعاونی‌های عشایری در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
1395/05/06
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان امور عشار ایران، کرمعلی قندالی در گردهمایی و کارگاه آموزشی بازاریابی محصولات تولیدی عشایر در کرج اظهار داشت: باید برای راه‌اندازی و اطلاع‌رسانی محصولات عشایری از طریق این سامانه تلاش و همکاری لازم را داشته باشیم.
وی در خصوص بازاریابی و بازارسازی محصولات تولیدی عشایر گفت: با توجه به این که 70 درصد معیشت عشایر به دام وابسته است باید از تمامی ظرفیت‌های موجود برای تقویت عشایر استفاده کرد.
قندالی با تقسیم بندی گستره بازارها به بازارهای محلی، منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی تاکید کرد: دست‌اندرکاران امور عشایر و اتحادیه‌های تعاونی عشایری صرفا به بازارهای محلی فکر نکنند بلکه صدور دام به بازارهای منطقه‌ای را نیز مدنظر داشته باشند.
گفتنی است؛ گردهمایی و کارگاه آموزشی بازاریابی محصولات تولیدی عشایر از 4 تا 6 مرداد ماه به مدت سه روز با حضور روسای ادارات امور تعاونی های عشایری و مدیران عامل اتحادیه‌های عشایری کشور در مرکز آموزش عالی امام خمینی کرج برگزار شد.تعداد مشاهده خبر108 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal