تامین میوه و اقلام شب عید در آذربایجان شرقی
1394/12/22
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از تامین میوه شب عید استان خبر داد و گفت: از مهر ماه امسال نسبت به تامین میوه شب عید مردم اقدام و در سردخانه‌های استان انبار شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی، مهندس کریم مهری در نشست ستاد تنظیم بازار استان افزود: در این ارتباط 664 تن سیب و دو هزار و 200 تن پرتقال برای توزیع در بازار در سردخانه‌های آذربایجان شرقی ذخیره‌سازی شده است.
وی گفت: برای توزیع مناسب میوه شب عید نیازمند همکاری نزدیک اصناف و فروشندگان هستیم و بخش خصوصی باید خود کنترلی در تنظیم بازار را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهد تا مشکلی در این زمینه به وجود نیاید.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خاطرنشان کرد: در زمینه تامین آرد مورد نیاز استان همه تمهیدات اندیشیده شده و هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.
وی با اشاره به سیاست دولت در زمینه صادرات و واردات میوه و محصولات کشاورزی تاکید کرد: دولت در زمینه کاهش واردات و افزایش صادرات متمرکز شده و آمارهای صادراتی بیانگر این مساله است.
مهری همچنین از تامین 100 تن گوشت قرمز منجمد خبر داد و گفت: گوشت مرغ منجمد نیز به اندازه کافی تامین شده و علی‌رغم افزایش تقاضا در روزهای آتی با توجه به عرضه کافی مشکلی نخواهیم داشت.
مهندس علی نواداد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان شرقی نیز گفت: برنامه توزیع میوه شب عید از 24 اسفند درنقاط مختلف استان شروع خواهد شد.
وی به مردم اطمینان داد در زمینه میوه شب عید و کالاهای اساسی کمبود و مشکلی در استان وجود ندارد و همه تهمیدات لازم دراین باره اندیشیده شده است.

تعداد مشاهده خبر9 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal