افتتاح 159 طرح عمرانی و تولیدی بخش کشاورزی استان گلستان در دهه فجر
1394/11/11
 رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان، از افتتاح و بهره‌برداری از 159 پروژه عمرانی و تسهیلاتی بخش‌ کشاورزی استان در ایام دهه فجر امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان گلستان، دکتر مختار مهاجر گفت: این تعداد پروژه با اعتباری معادل 368 میلیارد ریال مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
وی افزود: پروژه‌های مورد افتتاح شامل 128 پروژه در بخش آب و خاک (تجهیز و تامین آب کشاورزی با روش‌های نوین)، 13 پروژه پرورش دام و طیور (تولید گوشت، شیر، فرآورده‌های دام و طیور)، 8 طرح منابع طبیعی و آبخیزداری، 5 پروژه شیلات، 3 پروژه تعاون روستایی و 2 پروژه مکانیزاسیون است.
این مسوول خاطرنشان کرد: از 159 طرح قابل افتتاح استان، به صورت شهرستانی به ترتیب گرگان با 76 طرح، گنبدکاووس با 17 طرح، علی‌آباد کتول با 14 طرح، رامیان با 12 طرح، آق‌قلا با 10 طرح، مینودشت با 6 طرح، کلاله با 5 طرح، گمیشان با 4 طرح، گالیکش با 4 طرح، آزادشهر با 3 طرح، مراوه تپه با 3 طرح، بندر ترکمن با 2 طرح، بندرگز با 2 طرح و کردکوی با 1 طرح را به خود اختصاص داده‌اند.
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان یادآور شد: با افتتاح این پروژه‌ها، تعداد 4 هزار و 303 خانوار از نعمت این طرح‌ها بهره‌مند و برای 291 نفر فرصت شغلی جدید به صورت مستقیم در استان فراهم خواهد شد.


تعداد مشاهده خبر6 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal