برگزاری جلسه شورای اداری با حضور نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی حضرت آیت ا... عالمی (سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان )
برگزاری جلسه شورای اداری با حضور نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی حضرت آیت ا... عالمی (سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان )
1395/10/09
برگزاری جلسه شورای اداری با حضور نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی حضرت آیت ا... عالمی (سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان ) جلسه شورای اداری سازمان مورخ 8/10/95 با حضور نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی حضرت آیت ا... عالمی وریاست ،معاونین و مدیران سازمان و مدیران ادارات کل وابسته و پیوسته در محل سالن جلسات تشکیل گردید ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز ، سپس حاج آقا دوستی نژاد مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ضمن عرض خیر مقدم دستور کارجلسه را ارائه نمودند ودر ادامه حضرت آیت ا... عالمی نماینده ولی فقیه در وزارت با اشاره به آیات و احادیث مطالبی درخصوص انجام وظایف محوله به مسئولین ،مدیران و تلاش وکوشش در انجام و اجرای برنامه ها در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد) و حفظ و تقویت بیشتر ارزش های اسلامی تاکید و ایشان خدمت گذاری و رفع نیاز و مشکلات و گرفتارى مردم را یکى از برنامه‏‌هاى بنیادى و اساسى مسئولین ومدیران نظام برشمرد وبیان داشتند که خداوند متعال مسئولیت هرکس را در حد توان خود تعیین کرده و چگونگى برآوردن حاجات مردم را بیان مى‏‌کند و عدم رفع نیاز(در صورت توانایى) را زشت شمرده و آن‌را محکوم و وعده عذاب الهى را مى‏‌دهد لذا گره‏‌گشائى و رفع نیاز از نیازمندان جامعه باید تبدیل به یک ارزش و یک فرهنگ عمومى شود که همه سعى در برآوردن حاجات مردم باشند لذا خدمت به خلق خدا، در فرهنگ تعالیم قرآن و عترت، دارای ارزش و ثواب فراوانی است در پایان ضمن استماع نقطه نظرات وپیشنهادات حاظرین و تبادل نظر جلسه با ذکر صلواتی برمحمد وآل محمد خاتمه یافت . (اداره امور فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان)
تعداد مشاهده خبر9 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal