تشریح برنامه های یکساله جهاد کشاورزی اسفراین در نمازجمعه صفی آباد
مدیر جهاد کشاورزی اسفراین به مناسبت هفته دولت ،عملکرد یکساله و برنامه های پیش روی این مدیریت را از طریق تریبون نمازجمعه صفی آباد تشریح کرد.
1398/06/05

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی، مهندس فائزه تاج آبادی به اهمیت کشت دانه های روغنی به ویژه کلزا اشاره کرد و گفت: با توجه به نگاه تیزبینانه و مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و تاکید ایشان مبنی بر حرکت به سمت خودکفایی تولید روغن،کارشناسان جهاد کشاورزی لباس رزم پوشیده اند و از مردم خواست در اجرای منویات مقام عظمای ولایت،این مدیریت را یاری نمایند.

تقدیر ویژه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسفراین از امام جمعه صفی آباد

مدیر جهاد کشاورزی اسفراین از حجة الاسلام والمسلمین هوشمند نژاد امام جمعه صفی آباد به دلیل اهمیت ورزیدن  ایشان به بخش کشاورزی و ایجاد فرصت جهت ارائه گزارش و تشریح برنامه های جهاد کشاورزی از طریق تریبون مقدس  نمازجمعه تقدیر و تشکر کرد.

مهندس تاج آبادی خاطر نشان کرد: نمازجمعه فرصتی است تا علاوه بر تزکیه نفس،آخرین مباحث سیاسی،اجتماعی و اقتصادی نیز مطرح می شود و در شرایط فعلی ،شفاف سازی و اطلاع رسانی از خدمات امیدبخش نظام مقدس جمهوری اسلامی به اقشار مختلف مردم یکی از وظایف دستگاههای اجرایی است.

تعداد مشاهده خبر50 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal