لزوم استفاده از فرصت ها برای افزایش تولیدات کشاورزی و تامین امنیت غذایی
1398/06/04

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، استفاده از فرصت ها برای افزایش تولید بخش کشاورزی و تامین امنیت غذایی را ضروری دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان گلستان، حجت الاسلام تقوی در سومین روز از هفته دولت و در روز کارمند در نشستی صمیمی با کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان که در محل سالن آمفی تئاتر موسسه تحقیقات پنبه کشور برگزار شد، گفت: وزارت جهاد کشاورزی با توجه به حساسیت های موجود باید در راستای تولید و تامین غذای جامعه از فرصت ها نهایت استفاده را ببرد.

وی ادامه داد: وزارت جهاد کشاورزی در این راه باید جهادگونه تلاش کند.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی بر فرصت شناسی در انجام امور تاکید و خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی های برجسته انسان های مومن که در نظام تعلیم و تربیت دینی رشد یافته اند، فرصت شناسی است که البته با فرصت طلبی که ضد ارزش محسوب می شود تفاوت دارد.

به گفته وی، باید بتوانیم از فرصت ها در دوران زندگی به خوبی برای رشد و بالندگی خود و جامعه استفاده کنیم.

تقوی با اظهار خرسندی از تولیدات و اشتغال استان گلستان در بخش کشاورزی گفت: در بازدیدهایی که از استان گلستان داشتم این استان را در زمینه تولیدات و اشتغال و به طور کلی بخش کشاورزی بسیار سرفراز و سربلند دیدم و امیدوارم با همدلی و تلاش بیشتر، فرهنگ کشاورزی و کار و تولید را بین جوانان ترویج کنیم.

تعداد مشاهده خبر55 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal