تجلیل رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از دو همکار بازنشسته سازمان
همزمان با اولین روز از آغاز هفته دولت و در آستانه روز بازنشستگی و تکریم خانواده، رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی به همراه جمعی از مدیران سازمان و معاونین سازمان بازنشستگی استان با حضور در منزل دو همکار بازنشسته سازمان جهاد کشاورزی استان، ایرج داداش پور و نورالدین دیگاله از زحمات و تلاشهای این جهادگران تجلیل و قدر دانی کرد.
1398/06/04

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، رسول جلیلی در این دیدار ضمن تقدیر از تلاشهای پیشکسوتان و بازنشستگان جهادگر سازمان جهادکشاورزی، اظهار کرد: ما قدردان تلاش و مجاهدت های عزیزان بازنشسته و خانواده های آنان هستیم که با صرف همه توان خود در جهت تامین امنیت غذایی و آبادانی و سازندگی بخش کشاورزی استان تلاش کردند.

وی افزود: در حال حاضر در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی 1349 نفر نیروی انسانی مشغول فعالیت هستند و در مجموع  1339 نفر نیروی انسانی نیز به افتخار بازنشستگی نائل  شده اند.

جلیلی اضافه کرد: پیش بینی می کنیم که در سال 98 نیز 115 نفر از نیروی های شاغل در سازمان به افتخار بازنشستگی نائل شوند.

وی ادامه داد:  ارتقای سطح معیشت و تامین حقوق مادی و معنوی بازنشستگان مهمترین مطالبات آنان است که بخش زیادی از مطالبات آنها پرداخت شده و باقیمانده مطالبات و معوقات آنان نیز  در حال پیگیری هستیم تا در اسرع وقت تامین و پرداخت  شود.

این مسوول در ادامه ضمن بررسی و رسیدگی به مسائل و مشکلات دو جهادگر بازنشسته  سازمان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات چندین ساله این کارکنان در دوران خدمتشان تجلیل و قدردانی کرد.

تعداد مشاهده خبر18 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal