برگزاری آزمون احراز صلاحیت فنی مدیران کنترل کیفیت محصولات کشاورزی در آذربایجان غربی
آزمون احراز صلاحیت فنی مدیران کنترل کیفیت محصولات کشاورزی در آذربایجان غربی با حضور 132 نفر ازفارغ التحصیلان رشته های کشاورزی درمرکز آموزش شهید باکری جهاد کشاورزی استان برگزار شد.
1398/05/26

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، پیش از این نیز دوره آموزشی فعالیت مدیران کنترل کیفی محصولات کشاورزی ویژه فارغ التحصیلان کشاورزی به غیر از گرایش های شیلات ، دام و طیور، زنبور عسل و گرایش های مربوطه از مورخه 12 لغایت 14 مرداد ماه سال جاری به مدت سه روز در محل سالن همایش مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و سالن همایش مرکز آموزش شهید باکری واقع درساختمان شماره یک سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد.

گفتنی است ، امروزه کشاورزی به عنوان تامین کننده اصلی غذای مورد نیاز مردم جامعه در دهه های اخیر شاهد پیشرفت های  شگرفی شده و توانسته با افزایش کمیت تولیدات، سهم بسزایی را در افزایش امنیت غذایی ایفا نماید. 

توجه به مصرف نهاده های مختلف در سال های اخیر، اطمینان از کیفیت و سلامت مواد غذایی به طور جدی مورد توجه مسئولین و برنامه ریزان بخش کشاورزی و مردم قرار گرفته است .کیفیت و سلامت محصولات کشاورزی خود برآیندی از وضعیت و کیفیت خاک، آب، نهاده ها و موجودات زنده است که تحت مدیریت درست می توان آن را ارتقا بخشید.

 تولید محصولات گواهی شده به عنوان گامی مهم در این عرصه به شمار می رود.

تعداد مشاهده خبر11 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal