ساختار نظام دامپزشکی منسجم و قوی تر می شود
رییس سازمان نظام دامپزشکی کشور گفت : ساختار نظام دامپزشکی کشور منسجم و قوی تر می شود .
1398/05/24

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین، دکتر محمدرضا صفری در دیدار  با مهندس فاطمه خمسه رییس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین با بیان این مطلب افزود: در حال حاضر بیش از 39 هزار نفر با مدرک دکترا تخصصی و تکنیسن دامپزشکی در کشور عضو این نظام هستند .

وی اظهار داشت : سازمان نظام دامپزشکی یک سازمان جامع و مردم نهاد متعلق به کل خانواده بزرگ دامپزشکی است

صفری گفت : امروز سازمان نظام دامپزشکی در وضعیتی قرار دارد که توانمندی‌های بزرگ قانونی و جایگاه بسیار مهمی در سطح کلان تصمیم‌گیری‌ها دارد.

رییس سازمان نظام دامپزشکی کشور تاکید کرد : اخیرا قانون جامع ایمنی غذایی با این موضوع آینده سازمان دامپزشکی از این حیث که در مجموعه جهاد کشاورزی بماند و یا به وزارت بهداشت ملحق شوددر حال بررسی است .

وی به هماهنگی با وزارت علوم و دانشگاه آزاد برای گاهش جذب دانشجوی در رشته دامپزشکی اشاره کرد و گفت : دو سال گذشته حدود 5 هزار دانشجو در مقطع دکتری دامپزشکی در همه دانشگاه‌های دولتی و آزاد جذب می‌شدند، این میزان سال گذشته به 3000 دانشجو و در سال جدید به حدود 350 نفر گاهش پیدا کرده است ، که یک موفقیت بزرگ برای نظام دامپزشکی در ساماندهی فارغ التحصیلان این بخش است .

رییس سازمان نظام دامپزشکی کشور گفت : تمام سعی و تلاش مجموعه نظام دامپزشکی استفاده بهینه از فارغ التحصیلان این بخش در خدمت رسانی بهتر به بخش کشاورزی است .

وی در ادامه به موقعیت کشاورزی استان قزوین اشاره کرد و گفت : استان قزوین دربخش های مختلف کشاورزی بوپژه خدمات دامپزشکی و نظام دامپزشکی پیشرو است .

صفری اظهار داشت : تمام تلاش مجموعه نظام این است که در کنار متوالیان بخش کشاورزی در جهت خدمت به بهره برداران بخش کشاورزی باشند .

تعداد مشاهده خبر16 بار
تصاویر مرتبط

  • رییس سازمان نظام دامپزشکی شکور_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal