همایش و نمایشگاه استفاده از منابع دریایی در رژیم درمانی در بوستان گفتگو برگزار می شود
مدیر شیلات و امور آبزیان استان تهران از برگزاری همایش و نمایشگاه استفاده از منابع دریایی در رژیم درمانی دربوستان گفتگو خبر داد وگفت: این همایش در راستای ارتقای فرهنگ استفاده از آبزیان و با شعار توانمند سازی سبد خانوار با جایگزینی محصولات دریایی 31مردادماه برگزار می شود.
1398/05/22

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی تهران، نشست خبری "همایش استفاده از منابع دریایی در رژیم درمانی" با حضور مدیر شیلات و امور آبزیان استان تهران و نمایندگان سازمان شیلات ایران، شرکت های خصوصی و مراکز علمی پژوهشی حوزه آبزیان برگزار شد.

"همایش استفاده از منابع دریایی در رژیم درمانی" با همکاری مشترک مدیریت شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، اداره کل فنی و حرفه ای استان تهران و انجمن علمی تغذیه ایران در تاریخ  31 مرداد و 1 شهریور 98  در تهران ، کوی نصر ، بوستان گفتگو ، مرکز همایش بوستان گفتگو  برگزار می شود.

این همایش با شعار توانمند سازی سبد خانوار با جایگزینی محصولات دریایی به همراه ورکشاپ و نمایشگاه 31مردادماه آغاز به کار خواهد کرد

غرفه داران این همایش شرکت های دارویی ، لاغری ، زیبای گیاهان داروی ، صنایع غذایی ، صنایع دریایی اموزشگاه های آشپزی و غذایی ، طب سنتی ، و حوزه سلامت خواهند بود.

مدیر شیلات و امور آبزیان استان تهران با بیان اینکه این استان در تولید ماهیان زینتی رتبه دوم کشور را دارد ادامه داد: این استان در سال گذشته 34 میلیون و 700 قطعه انواع ماهی زینتی را در 92 واحد فعال تولید کرد.

وی همچنین درباره میزان واحدهای فعال تولید ماهی در استان تهران نیز گفت: 511 واحد شامل 419 واحد تولید ماهیان خوراکی و 92 واحد تولید ماهیان زینتی در این استان فعال است که در این واحدهای تولیدی 2 هزار و 435 نفر مشغول کار هستند.

نظری سرانه مصرف ماهی در استان تهران را به ازای هر نفر 10 کیلو و 500 گرم اعلام کرد و گفت: با توسعه واحدهای تولیدی و ترغیب شهروندان به مصرف ماهی این میزان نیز افزایش خواهد یافت.

تعداد مشاهده خبر25 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal