برگزاری همایش فرهنگ و مدیریت جهادی و رونق تولید در سازمان جهاد کشاورزی
به مناسبت هفته ولایت ، همایش فرهنگ و مدیریت جهادی و رونق تولید با حضور دکتر شاهمرادیان معاون فرهنگی و امور آموزشی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، در محل نمازخانه سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان برگزار گردید.
1398/05/20

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، به مناسبت هفته ولایت ، همایش فرهنگ و مدیریت جهادی و رونق تولید با حضور دکتر شاهمرادیان معاون فرهنگی و امور آموزشی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، در محل نمازخانه سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان برگزار گردید.

در این مراسم دکتر شاهمرادیان معاون فرهنگی و امور آموزشی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، ضمن تبریک به مناسبت اعیاد قربان و غدیر گفت: فرهنگ و مدیریت جهادی با الهیات کاربردی محقق می شود

وی افزود: الهیات، اعتقاد به مبدا و معاد و ارتباط انسان با خود، خدا و هستی است و این اعتبار و باور وقتی شکل می گیرد که نگرش توحیدی باشد.

وی افزود: تحقق و نهادینه شدن این مکتب فکری با تحقق الهیات کاربردی ممکن است و این فرهنگ جهادی تکامل یافته عرفانی و الهی، ما را به سطح کمال در همه عرصه ها می رساند.

وی اشاره کرد: به گفته مقام معظم رهبری، جهاد یک نوع مبارزه است. ما وقتی می توانیم به تکامل همه جانبه و به همه عرصه ها برسیم که این باور عرفانی والهی شکل گیرد و تجلی پیدا می کند.

وی ادامه داد: برای ظهور و تجلی این فرهنگ و مکتب نیاز به باور الهی و توحیدی داریم

معاون فرهنگی و امور آموزشی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در ادامه گفت: کار باید خالص و برای خدا باشد ونیت در فلسفه اخلاق اسلامی نقش کلیدی و موثری دارد و در تحقق مدیریت و فرهنگ جهادی بیشترین اثر را دارد.

وی با اشاره به اینکه ،در همه اعمال عبادی نیت باید قربه الی ا.. باشد در غیر اینصورت عمل باطل است، افزود:خواستگاه فرهنگ و مدیریت جهادی خدائی است و در سراسر گیتی منتشر می شودو چون منشا الهی دارد ماندگار است.

وی با ذکر این مطلب که حرکت فرهنگی، کند و تدریجی است اما عمق لایه های فکری را تحت تاثیر قرار می دهد،گفت: اگر این جریان سازی فرهنگی را با سیره سید الساجدین مقایسه کنیم آنحضرت با بی بی زینب جریان ترویج فرهنگ عاشورا راه انداختند.

تعداد مشاهده خبر15 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal