دکتر شاهمرادیان معاون فرهنگی و امور آموزشی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی،در جلسه مدیران حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان ضمن تبریک به مناسبت اعیاد قربان و غدیر گفت: شما مرزبانان دینی و اعتقادی در سازمان جهادکشاورزی استان کرمان هستید.
دکتر شاهمرادیان معاون فرهنگی و امور آموزشی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی،در جلسه مدیران حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان ضمن تبریک به مناسبت اعیاد قربان و غدیر گفت: شما مرزبانان دینی و اعتقادی در سازمان جهادکشاورزی استان کرمان هستید.
1398/05/20

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، حجه الاسلام والمسلمین دکتر شاهمرادیان گفت: امام خامنه ای به تمامی موضوعات یک نگاه تمدنی دارد، در طول تاریخ یکی از مولفه های اساسی تحقق هرتمدن، کشاورزی و دامپروری است و شروع و امتداد مباحث اقتصادی تمدن همین مباحث کشاورزی و دامپروری است .

وی افزود ما به عنوان سربازان امام خامنه ای اولا با نگرش تمدنی به کارها نگاه بکنیم وثانیا نقشه وهدف نهایی باید مد نظر ما باشد.

معاون فرهنگی و امور آموزشی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی افزود: رویکرد امام ما دربیانیه گام دوم نیز رویکردی تمدنی است ونقطه عطف چهل سال گذشته، همین تمدن اسلامی است و دشمنان ما نیز با همین تمدن اسلامی در تقابل هستند.

حجه الاسلام والمسلمین دکتر شاهمرادیان افزود: اگر ما نگرش تمدنی نداشته باشیم مورد هجمه قرار نمی گیریم و بلوک غرب چون در مقابل ان ها یک تمدن در حال احیا شدن است برایشان غیر قابل تحمل است.

وی افزود: برفرض محال اگر هر ایرادی که بگیرند ما برطرف کنیم باز هم دشمنی می کنند چون اصل تمدن اسلامی است که آنها با آن در تقابل هستند

معاون فرهنگی و امور آموزشی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی افزود:سبک زندگی که اقامطرح می فرمایند در مقابل سبک زندگی آنهاست که همه اش مصرف گرایی، پوچی فکری مبدا و معادی هست و ما در مقابل انها سپر هستیم

وی افزود:ورود در بحث تولید و ارتباط وتعامل ما فرهنگی و اموزشی ها، با ارائه فرهنگ تلاش در مسیر ائمه معصومین مفهوم پیدا می کند وفرهنگ مدیریت جهادی ایستایی ندارد همه اش بالندگی و رشداز جنبه های مختلفی نظیرعقیدتی، تربیتی، فرهنگی ....است

حجه الاسلام والمسلمین دکتر شاهمرادیان افزود:ما جبهه ی عقیدتی هستیم برای شکل گیری یک تمدن و کارهای ما مقدمه ای است برای برای شکل گیری آن هدف نهایی که ظهور بقیه الله است

وی افزود: بروز فرهنگ دینی در سبک زندگی، مقوله امر به معروف و نهی از منکر، رکن اقتصادی حاکمیت همچون زکات و....موجب حل خیلی از مسائل می شود .

معاون فرهنگی و امور آموزشی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی افزود:جریان بوجود امده باید در زندگی مردم نقش ایفاکندو فرهنگ باید خود رادر تولید به عنوان فرهنگ خودباوری و ...نشان دهد آن وقت به مرحله ای می رسیم که به حداقل ها هیچوقت اکتفا نمی کنیم.

حجه الاسلام والمسلمین دکتر شاهمرادیان افزود: نقش فرهنگ وارتباط، مقابل ان با بخش کشاورزی از سر فصل های برنامه های حوزه نمایندگی ولی فقیه می باشد.

معاون فرهنگی و امور آموزشی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی افزود: افزود : خوشبختانه ارباب رجوع در کمترین زمان ممکن و با اخلاقی ترین برخورد از وزارت خانه ما بهره می گیردواین به برکت روحیه ی جهادی و وجود حوزه نمایندگی ولی فقیه در این وزارت خانه است.

تعداد مشاهده خبر42 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal