ایجاد اشتغال روستایی با فعالیت پگاه فارس
استاندار فارس گفت: مجموعه شیر پگاه فارس مجموعه سرپا، به روز و استانداردی است که مواد اولیه را از جامعه روستایی تامین می‌کند و ایجاد اشتغال روستایی در زمینه دامداری را دارد.
1398/05/19
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، عنایت‌اله رحیمی در بازدید از مجموعه شیر پگاه فارس با اشاره به این که روزانه بیش از 400 تن شیر در این مجموعه خریداری می‌شود، افزود: زمینه صنعتی فرآوری 85 محصول در دستور کار کارخانه بوده از جمله انواع لبنیات، شیر و ماست را تولید می‌کند بازار خوبی را در داخل و خارج از کشور داشته و ارزآوری مناسبی را برای کشور دارد.
وی تصریح کرد: بیش از 350 نفر اشتغال صنعتی ایجاد شده و در زمینه خرده فروشی، توزیع و عرضه اشتغال مناسبی را در سطح بازار ایجاد کردند.
استاندار فارس بیان کرد: محصولات پگاه به عنوان یک برند شناخته شده مورد اطمینان بازار مصرف است که با تلاش کارکنان مجموعه در قالب استانداردسازی محصولات، ترقی، تعالی و توسعه مناسبی را در آینده پیش‌رو خواهند داشت.
رحیمی با اشاره به تشکیل کارگروه رفع موانع تولید در این کارخانه، افزود: انتظارات و درخواست‌های مجموعه شیر پگاه فارس، از جمله سرمایه در گردش بررسی شد و بانک‌ها اعلام آمادگی کردند که از محل بند الف تبصره 18 پرداخت خواهد شد.
وی اظهار کرد: از دیگر درخواست‌ها، توسعه کارخانه مدنظر عزیزان بود که پس از ارائه طرح و ددلاین و طراحی لازم برای اجرای توسعه کارخانه حتما زمین را در اختیار آنها قرار خواهیم داد.
تعداد مشاهده خبر24 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal