تلاش سهم تعاونی در اقتصاد کشور بیشتر شود
معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین گفت: سهم تعاونی‌ها در اقتصاد کشور بیشتر شود.
1398/05/17
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین منوچهر حبیبی در آیین تکریم و معارفه سرپرست مدیر سازمان تعاون روستایی استان که با حضور علی آبادی عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ،  فاطمه خمسه رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین ، معاونین ، مدیران جهاد کشاورزی و تعاونی ها و اتحادیه های استان قزوین برگزار شد با بیان مطلب افزود : بخش تعاونی کم ریسک ترین بخش اقتصاد کشور است .

وی اظهار داشت : امروزه بخش خصوصی به عنوان موتور متحرک اقتصادکشور محسوب می شود که لازم است که بخش تعاونی نیز سهم خود را در اقتصاد بیشتر نمایان کند .

حبیبی تصریح کرد : با دانش افزونی و تفکر جمعی  تعاونیها  می توان امور را بهتر پیش ببرند.

وی یاد آور شد : اگر چه استان قزوین  مساحت کمی دارد اما ظرفیت و پتانسیل مستعدی در حوزه کشاورزی دارد .

حبیبی خاطر نشان کرد : تعاون روستایی یک مجموعه سه بعدی دولتی خصوصی  و  تعاونی است که در استان از هر سه ظرفیت آن استفاده شده است .

این مقام مسئول یاد آور شد : در حوزه بازار هرجا با کمبود  مواجه شده ایم  در بخش  تنظیم بازار و میوه شب عید و سایر موارد با ورود تعاون روستایی  مشکلات مرتفع شده است .

وی اضافه کرد : تعاون روستایی مجموعه پویا ، پرتحرک و نامدار در استان است که توانسته درامر توزیع و خرید محصولات کشاورزی حضور فعالی داشته باشد .

تعداد مشاهده خبر8 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal