پیام رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان بمناسبت 17 مرداد روز خبرنگار
1398/05/17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی لرستان، هفدهم مردادماه سالروز شهادت شهید گرانقدر محمود صارمی، روز خبرنگار، و بهانه ای برای قدردانی از کسانی است که عصر اطلاعات و ارتباطات به آنان نیاز وافر دارد. کسانی که سلامت فکری و فرهنگی جامعه مدیون تلاشهای شبانه روزی و بی وقفه آنان است. کسانی که با قبول کمبودها و مخاطرات فراوان، برای ساختن کشوری آباد و آزاد و برای ساختن بهترین ها برای ایران و ایرانی می نویسند، مخابره می کنند و می گویند.

اینجانب به عنوان مسئول بخش کشاورزی در استان لرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن شهید بزرگوار ، روز خبرنگار را به تمامی عزیزان فعال در عرصه خبرنگاری و خبر رسانی در ایران اسلامی و بخصوص استان زیبا و باستانی لرستان تبریک عرض می کنم.

ماموریت اصلی من، همکارانم، و تولیدکنندگان و بهره برداران عزیز تامین بیش از پیش امنیت غذایی در جامعه است.

 بدینوسیله از تلاشهای صادقانه کلیه عزیزانی که در طی سال گذشته و سالیان قبل با تولید و مخابره دقیق و بموقع وقایع بخش کشاورزی، فعالیت ها و اقدامات فعالان این بخش را به جامعه منتقل نموده، با نقدهای آگاهانه و دلسوزانه خود مدیران و مسولان را متوجه نقائص موجود کرده و با پیشنهادات ارزنده و سازنده شان ما را در انجام هرچه بهتر ماموریت سنگین مان یاری رسانیده اند سپاسگزاری می کنم.

من و همکارانم وظیفه خود می دانیم با افزایش تعامل با جامعه خبرنگاری بعنوان نمایندگان ارزشمند افکار عمومی، عدم نگاه ابزاری به خبرنگاران و رسانه ها، عدم تبعیض در نگاه به آنها و مهمتر از همه ارائه صحیح، دقیق و به موقع اطلاعات، فضای مساعدتری را برای فعالیت این عزیزان فراهم نماییم.

امیدوارم در سایه یک تعامل دوجانبه و ارزشمند و با گسترش بیش از پیش همکاریهای دو و یا چند جانبه شاهد رشد و توسعه مستمر بخش کشاورزی در استان لرستان، افزایش رضایتمندی هم استانیهای محترم و همچنین بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی فعالان این بخش باشیم.
                
    عبدالرضا بازدار
  رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان
تعداد مشاهده خبر34 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal