خبرنگاران وجدان بیدار، چشم بینا و زبان حقیقت گوی جامعه هستند
1398/05/16

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی با صدور پیامی به مناسبت 17 مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار تاکید نمود: خبرنگاران به عنوان وجدان بیدار، چشم بینا و زبان حقیقت گوی جامعه، سختی ها و مشقات این حرفه مقدس را به جان خریده و با تلاش و کوشش خود، اصلاح گر امور و روشنی بخش مسیر آینده می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، متن کامل این پیام به شرح زیر می باشد:

ن والقلم و مایسطرون

روز خبرنگار یادآور زحمات و تلاش های انسان های شریف و زحمتکشی است که در کسوت خبرنگاری، رسالت خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر عهده داشته و به مدد قلم های پاک و صادق و توانای خود، موجبات روشنگری و تعالی، پیشرفت و بالندگی جامعه بشری را فراهم می آورند.

17 مرداد روز پاسداشت کسانی است که به عنوان وجدان بیدار، چشم بینا و زبان حقیقت گوی جامعه، سختی ها و مشقات این حرفه مقدس را به جان خریده و با تلاش و کوشش خود، اصلاح گر امور و روشنی بخش مسیر آینده می شوند قشر فرهیخته ای که به پاس حرمت و قداست قلم و ارزش و اهمیت والای کار خبر و پیام رسانی، همواره از شأن و منزلت رفیعی در نزد افکار عمومی برخوردار بوده و شایسته ارزشمندترین تکریم و قدرشناسی می باشد.

هفدهم مردادماه روز خبرنگار که به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است؛ فرصت مغتنمی است که این روز شکوهمند، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان، روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و آزادگان عرصه اطلاع رسانی به ویژه خبرنگاران و عکاسان صدیق و شریف بخش کشاورزی استان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم.

از ایزد منان برای شما و همه مجاهدان و تلاشگران این عرصه توفیق و تداوم هدایت و سعادت و سرافزاری و سربلندی مسئلت می نمایم.

اکبر فتحی

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی

تعداد مشاهده خبر71 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal