بالغ بر 4 هکتار از اراضی شهرستان ری آزادسازی شد
مدیر جهاد کشاورزی ری اعلام کرد: با تخریب 23 بنای غیرمجاز احداث شده در اراضی کشاورزی بخش قلعه نو شهرستان ری، بالغ بر 4 هکتار از اراضی شهرستان ری آزاد سازی شد.
1398/05/16

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، محمد عباسی با بیان این مطلب گفت: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، 23 فقره از ساخت وسازهای غیرمجاز در بخش قلعه نو تخریب شد.

وی ادامه داد: با اجرای این عملیات قلع و قمع، بیش از 4 هکتار از اراضی مرغوب کشاورزی روستای زمان آباد بخش قلعه نو به چرخه تولید محصولات کشاورزی بازگشت.

مدیرجهاد کشاورزی شهرستان ری با تاکید برحفاظت از اراضی کشاورزی اظهار داشت: با هرگونه ساخت وساز غیرمجاز و دخل وتصرف در اراضی کشاورزی که مانع از تولید محصولات کشاورزی شود به شدت برخورد می شود.

وی تصریح کرد: تیم‌های گشتی جهاد کشاورزی ری به صورت شبانه روزی محدوده های این منطقه شهری را رصد و با متخلفان در امر ساخت و ساز غیر مجاز برخورد می کنند.

عباسی از همه مالکان و کشاورزان خواست که قبل از هرگونه اقدامی در زمینه ساخت و ساز در اراضی کشاورزی حتما با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مکاتبه کنند.

گفتنی است؛ بخش قلعه نو از توابع شهرستان ری هم اکنون دارای 40 هزار جمعیت است که در 20 کیلومتری جنوب ری و در مسیر جاده ورامین قرار دارد و یکی از مناطق عمده تولید محصولات کشاورزی از جمله گندم و جو است.
تعداد مشاهده خبر13 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal