پرداخت بیش از 17 میلیون تومان زکات در آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی از پرداخت بیش از 17 میلیون تومان زکات طی چهار ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: اگر ما در زمینه اعمال خیر پیشرفتی داشته‌ایم، به برکت وحدت و مردم معتقد و با ایمان ما در پرداخت زکات بوده است.
1398/05/16

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، عزیز سهندی در همایش زکات استان با تأکید بر پیشرفت‌های جامعه اسلامی توسط فریضه زکات، اظهار کرد: اگر ما در زمینه اعمال خیر پیشرفتی داشته‌ایم، به برکت وحدت و مردم معتقد و با ایمان ما در پرداخت زکات بوده است.

وی ادامه داد: درحال‌ حاضر بیش از 270 هزار خیر و نیکوکار‌ در استان شناسایی شده که‌ 8 درصد استان را شامل می‌شود.

سهندی افزود: پرداخت زکات باید از سال‌ها قبل آغاز می‌شد و از این‌رو با تکیه بر کارهای فرهنگی و تبلیغی باید رشد پرداخت زکات توسط مردم را افزایش دهیم.

وی یادآور شد: تمامی دستگاه‌ها باید کمیته امداد را در مسیر جمع‌آوری زکات یاری کنند، درحالی‌که گاهی احساس می‌کنیم که کمیته امداد به‌عنوان دبیرخانه در این ‌میدان تنها مانده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: مطالبه‌گری در زمیه زکات باید از تمامی دستگاه‌های مرتبط به‌صورت جدی پیگیری شود، طی 4 ماهه نخست سال جاری، 17 میلیون و 500 هزار تومان گزارش پرداخت زکات در استان ارائه شده که رقم خوبی است.

وی گفت: کلیه رقم‌های جمع‌شده از پرداخت زکات صرف روستاهای محروم و حاشیه شهر در راستای زدودن فقر و محرومیت خواهد شد.

تعداد مشاهده خبر18 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal