بیش از 12 هزار گروه جهادی در کشور فعالیت دارد
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: در کشور بین 12 تا 15 هزار گروه جهادی فعال است که اکثر اعضای این گروه‌ها نیروهای نخبه و تحصیل‌کرده هستند.
1398/05/15

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی روز سه‌شنبه در دیدار با کارکنان جهادکشاورزی آذربایجان‌غربی با بیان این که این گروه‌ها دارای انگیزه بالایی برای کار هستند، اظهار کرد: گروه‌های جهادی یک گنجینه و ذخیره ملی به شمار می‌رود که بدون منت در راه خدمت صادقانه و جهادی قدم برمی‌دارند.

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و رئیس شورای عالی زکات کشور، اضافه کرد: پایه اصلی موفقیت‌ها و پیروزی‌های ما روحیه جهادی و جهادگران بوده‌اند و کسی نمی‌تواند این مساله را انکار کند؛ گروه‌های جهادی حق بزرگی به گردن نظام و انقلاب دارند و در سخت‌ترین روزهای انقلاب و کشور پای‌ کار بوده‌اند.

حجت‌الاسلام تقوی بیان کرد: هر تحول و حرکتی که در آذربایجان‌غربی رخ می‌دهد، در کل کشور تاثیر می‌گذارد زیرا از نظر استراتژیکی بسیار اهمیت دارد و همین اهمیت نشان می‌دهد که استان با وجود اقوام، تنوع فکری و مذهبی، موقعیت جغرافیایی و استعدادها و توانمندی‌های نقش بسزایی در سطح کشور دارد.

وی با اشاره به این که در سراسر کشور بین 12 تا 15 هزار گروه جهادی فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: این گروه‌ها بدون منت، در راه خدمت صادقانه و جهادی قدم برداشته‌اند و دردهای ناشی از محرومیت را برطرف می‌کنند که کار بسیار ارزشمندی است.

تعداد مشاهده خبر10 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal