جلسه رفع مشکلات بهره برداران دشت زنگنه ماکو برگزار شد
جلسه توجیهی با بهره برداران دشت زنگنه در خصوص استمهال تسهیلات و بخشودگی سود و جرایم مشمولین از محل اعتبار بند ل تبصره 16 قانون بودجه سال 98 در جهت حل و ترفیع مشکلات بهره برداران اراضی دشت زنگنه شهرستان ماکو برگزار شد.
1398/05/13

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، قاسم تاروردی زاده مدیر جهاد کشاورزی ماکو در این جلسه گزارش جامعی از روند پرونده دشت زنگنه در خصوص چگونگی ارائه تسهیلات به کشاورزان در سالهای 73،74 جهت اجرای پروژه احداث کانالهای آبیاری،  شرایط واگذاری اراضی به روستائیان و اینکه با تسویه این تسهیلات روستائیان می توانند از سایر خدمات بانکی که در حال حاضر به علت بدهی به بانک از آن محروم هستند بهره مند گردند،ارائه کرد.

وی افزود: بزودی با نقشه برداری و رفع تداخلات تکلیف اراضی دشت زنگنه نیز مشخص خواهدشد.

در ادامه این جلسه بخشدار مرکزی شهرستان و ریاست  بانک کشاورزی نیز از دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها درخواست کردند که مردم را در جهت تسویه بدهی های خود مطلع و ترغیب نمایند.

لازم به یاد آوری است تعداد کل بهره برداران دشت زنگنه از تسهیلات فوق الذکر حوزه شهرستان ماکو 399 نفر است که تعداد 231 نفراز آنها تا کنون اقدام به تسویه بدهی خود نموده و از بخشودگی سود و جرائم بهره مند شده اند و تعداد 168 نفر فعلا باقی مانده است.

تعداد مشاهده خبر45 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal