همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری با هدف شتاب‌بخشی به توسعه پایدار بخش کشاورزی استان برگزار می شود
معاون اموراقتصادی و برنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با بیان اینکه برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری با هدف شتاب‌بخشی به توسعه پایدار بخش کشاورزی استان برگزار می شود، گفت : شناسایی طرح‌های دارای ظرفیت و مزیت نسبی باید در این راستا مورد توجه قرار گیرد.
1398/05/13

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، غلامعلی مرادی در جلسه تعریف پروژه های جذب سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان که با حضور رییس سازمان جهاد کشاورزی و سایر اعضای جلسه برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار کرد: در حال حاضرتوسعه کشت های گلخانه ای ، کشت گیاهان دارویی و توسعه دامداری های بزرگ مقیاس از جمله اولویت‌های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان به شمار می روند.

مرادی خاطر نشان کرد: معرفی بهره برداران پیشرو در زیر بخش های  مختلف بخش کشاورزی اعم از کشت های متراکم گلخانه ای ، دامداری و ... به سایر بهره برداران نقش موثری در ترغیب کشاورزان و سرمایه گذاران در امر سرمایه گذاری و توسعه پایدار بخش  با استفاده از فناوری های نوین خواهد داشت.

وی تصریح کرد: نخستین همایش ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی آذربایجان غربی با هدف اطلاع‌رسانی از توانمندی‌های سرمایه‌گذاری و زیرساخت‌های آن در استان برای سرمایه‌گذاران خصوصی و علاقه‌مند به بخش کشاورزی در نیمه دوم سال جاری برگزار می‌شود.

مرادی افزود: تبادل اطلاعات و ارتقا هماهنگی و همکاری برای دست اندرکاران، متولیان و سایر نهادهای مرتبط با حوزه سرمایه‌گذاری از دیگر اهداف برگزاری این همایش در ارومیه است .

در ادامه اعضای حاضر در جلسه پیشنهادات و راهکارهای خود را در حضور ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان مطرح کردند و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شد.

تعداد مشاهده خبر17 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal