آماده‌سازی زیرساخت‌ 8 مجتمع گلخانه‌ای از محل اعتبارات دولتی
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی با بیان اینکه از محل اعتبارات دولتی زیرساخت‌های 8 مجتمع گلخانه‌ای در استان فراهم شده اظهار داشت: در این راستا 346 قطعه 2 هزار و 500 متری دارد و 104 قطعه هنوز واگذار نشده است.
1398/05/09

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، غلامرضا قوسی با اشاره به اینکه تکمیل و توسعه این مجتمع‌ها 78 میلیارد تومان تسهیلات نیاز دارد و در هر هکتار (26 هکتار) زمینه اشتغال 10 نفر فراهم می‌شود افزود: هر قطعه یک میلیارد تومان هزینه دارد.

وی با بیان اینکه مجتمع‌ها با هدف اشتغالزایی دانش‌آموختگان بخش کشاورزی احداث شده است و هر قطعه 2 هزار و 500 متری به یک نفر واگذار می‌شود گفت: 26 مجتمع دامداری سبک و سنگین در قالب یک هزار و 944 واحد در استان احداث شده که 909 واحد به خاطر کمبود نقدینگی واگذار نشده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی بیان کرد: درحال حاضر 12 میلیارد تومان برای تکمیل زیرساخت و 900 میلیارد تومان تسهیلات برای راه‌اندازی مجتمع‌های دامداری نیاز است که با بهره‌برداری از آنها 2 هزار شغل جدید و 6 هزار نفر تثبیت اشتغال و اشتغال غیرمستقیم ایجاد می‌شود.

تعداد مشاهده خبر24 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal