38 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی استان زنجان قلع و قمع شد
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، از قلع و قمع 38 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی استان خبر داد.
1398/05/08

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، جمال انصاری تصریح کرد: در راستای مصوبات اخیر شورای حفظ بیت‌المال استان و قوانین آمره و تاکیدات قانونی بر لزوم حفظ و نگه‌داری اراضی زراعی و باغی و برخورد یکسان و بدون ملاحظه با تمام متخلفین در ساخت و سازهای جدید، با هماهنگی‌ نیروی انتظامی و دستگاه‌های نظارتی و اجرایی روز دو‌شنبه 7 مرداد ماه به استناد تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی 17 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی دیزج‌آباد و علوم پرشکی قلع و قمع شد.

وی افزود: روز دو‌شنبه 7 مرداد ماه به استناد تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی 17 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی دیزج‌آباد و علوم پرشکی قلع و قمع شد. که با احتساب قلع و قمع روز شنبه 5 مرداد جمعا 38 مورد از ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان زنجان اعمال قانون گردید.

انصاری تصریح کرد: روز شنبه 5 مرداد ماه نیز اقدام به قلع و قمع 21 مورد باغ ویلای در حال ساخت در قطعات یک هزار تا 2 هزار متری (باغ‌شهرهای ارم، واسعی، رضوان فدک سبز، علوم پزشکی و امین مهیای فردوس) شد که همگی آن‌ها در حال ساخت بوده و علی‌رغم اخطارهای کلی و موردی، توقف ساخت نکرده بودند.

تعداد مشاهده خبر18 بار
تصاویر مرتبط

  • تصویر_0
نوع فایل نام فایل توضیحات
خبر_0
1 

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal