دوره آموزشی مهارتهای زندگی شغلی و کسب و کار در شهرستان آبیک برگزار شد
در راستای افزایش سطح دانش علمی؛ دوره آموزشی مهارت‌های زندگی شغلی و کسب و کار ویژه تسهیلگران در شهرستان آبیک برگزار شد.
1398/05/08
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی؛ آشنایی با انواع شرکای کلیدی در توسعه کسب وکار، منابع و فعالیت‌های مهم در راستای توسعه کسب وکار و مدل های هزینه ای وتعیین قیمت تمام شده، پیاده سازی بر روی کسب وکار به صورت گروهی و ارزیابی ایده ها با نیازهای بازار است .

همچنین آشنایی با انواع مشتریان و ارزش ها و چگونگی ارتباط با مشتریان؛ آشنایی با انواع مسیرهای ارتباطی با مشتریان، اعتبارسنجی شده و چگونگی ایجاد جریان درآمدی  از دیگر موارد مطرح شده در این کارگاه آموزشی است.

گفتنی است؛ دوره راه اندازی کسب و کار به روش LNSIE در تلاش است با ایجاد انگیزه مثبت، شرکت کننده را جهت نیل به اهداف شغلی هدایت می‌کند و الگویی ترکیبی ارائه کرده که ضمن تقویت مهارتهای زندگی شغلی افراد، دانش لازم در خصوص ایجاد، مدیریت، بهبود و توسعه کسب وکار را با استفاده از مدل‌های مختلف شبکه سازی کسب و کارهای خرد محلی را آموزش می دهد.

شایان ذکر است؛ این دوره آموزشی ویژه تسهیلگران، مدیران عامل صندوق های اعتباری خرد روستایی و کارشناسان امور زنان مراکز خدمات و مدیریت جهاد کشاورزی، با همکاری مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان قزوین به مدت سه روز برگزار شد .

تعداد مشاهده خبر32 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal