جوان‌گرایی ویژگی های شاخص جهاد کشاورزی در توسعه سرمایه انسانی است
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: جوان‌گرایی و توجه به بانوان از ویژگی‌های شاخص جهاد کشاورزی درتوسعه سرمایه انسانی سازمانی است.
1398/05/06

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، فاطمه خمسه در جلسه کارگروه توسعه مدیریت این سازمان  که با حضور حبیبی  معاون توسعه  مدیریت و منابع سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قزوین برگزار شد افزود: طی دو سال گذشته با اقدامات و برنامه ریزی های انجام تلاش کردیم متوسط سن مدیریتی را در  جهاد کشاورزی  کاهش دهیم .

وی اظهار داشت : تمام سعی و تلاش جهاد کشاورزی ارایه خدمت به بهره برداران بخش کشاورزی با بهره گیری از  نیروهای جوان و متخصص است .

خمسه یادآور شد: در راستای سیاست دولت در بکارگیری و واگذاری پست به جوانان و بانوان،  طی دوسال گذشته بیش از 25 درصد پست های مدیریتی سازمان به جوانان و بانوان  شاغل در سازمان واگذار شده است .

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اضافه کرد: جهاد کشاورزی یک سازمان خدمات‌رسان است که برای ارایه خدمات مطلوب به بهره‌برداران  به سمت بهره‌مندی از شیوه های نوین در ارایه این خدمات حرکت کرده است.

به گفته وی بخش کشاورزی دامنه گستردگی بسیاری در ارایه خدمات دارد و برای این منظور باید از نیروهای چوان و پرتوان استفاده کرد .

خمسه برپایی میز خدمت، ارایه خدمات از طریق دولت الکترونیک، توسعه زیرساخت دولت الکترونیک، استقرار شبکه درون سازمانی، حذف دریافت کپی مدارک از خدمت گیرندگان، اصلاح ساختار سازمانی، بهبود فضای کسب و کار ، شفافیت و مدیریت مالی ، ارتقا سلامت اداری، مسوولیت پذیری و پاسخگویی و استقرار نظام مدیریت عملکرد را اقدامات انجام شده در سازمان ذکر کرد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اضافه کرد : ارزیابی دستگاه‌ها باید بر اساس شاخص ها و شرح خدمات انجام شود تا حقی از سازمان‌ها تضییع نشود .

تعداد مشاهده خبر7 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal