تجلیل از جهادکشاورزی آذربایجان شرقی به جهت تهیه نقشه‌ و جانمایی اراضی مستعد کشاورزی و قابل واگذاری برای سرمایه‌گذاری
1398/05/05

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، آذربایجان شرقی از مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، یونس ژائله از زحمات بی‌شائبه مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان در راستای تهیه نقشه‌ها و جانمایی اراضی مستعد کشاورزی و قابل واگذاری برای سرمایه گذاری استان با اهداء لوح سپاس تقدیر و تجلیل کرد.

در این لوح که رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، آذربایجان شرقی- تبریز توشیح شده، آمده است: بدین وسیله از حسن عنایت و همت بلند و تلاش و زحمات ارزشمند حضرتعالی و همکاران محترم در تهیه نقشه ها و جانمایی اراضی مستعد کشاورزی و قابل واگذاری برای سرمایه گذاری استان کمال تقدیر و تشکر و امتنان را دارد. بی‌شک اصلی‌ترین مولفه تولید پایدار و خودکفایی اقتصادی، توسعه همه‌جانبه بخش کشاورزی است.

امید است با اهتمام و توجه ویژه جنابعالی و اراده و تلاش سرمایه گذاران در سال رونق تولید با سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی که محور اقتصاد است، استان شاهد سرمایه‌گذاری کلان در بخش کشاورزی و توسعه پایدار باشد، مجدداً از زحمات جنابعالی و همکاران تشکر و قدردانی می‌کنم.

تعداد مشاهده خبر208 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal