اصلاحیه نظام گلخانه‌ای و قارچ‎های خوراکی توسط وزیر جهاد کشاورزی ابلاغ شد
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از ابلاغ اصلاحیه‌ دستورالعمل نظام صدور پروانه‌های واحدهای گلخانه‌ای و قارچ‎های خوراکی توسط وزیر جهاد کشاورزی خبر داد.
1398/05/05

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، عامری با بیان این که طبق این دستورالعمل فضای کسب و کار گلخانه‌ای باید تسهیل و فرآیندهای صدور مجوز گلخانه‌ها اصلاح شود، گفت: اصلاحیه‌ی دستورالعمل نظام صدور پروانه‌های واحدهای گلخانه‌ای و قارچهای خوراکی توسط وزیر جهاد کشاورزی ابلاغ شده است.

وی با اشاره به این که با این ابلاغ کلیه‌ استعلامات غیرضروری اعم از استعلامات امور اراضی، پروانه چاه و یا حقآبه از شرکت آب‌ و فاضلاب حذف می‌شود، ادامه داد: همچنین کلیه‌ی استعلاماتی که توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی از متقاضیان دریافت می شود مورد پذیرش بانک کشاورزی خواهد بود.

عامری با اشاره به برنامه ابلاغی برای سال 1398 میزان احداث فضای گلخانه‌ای را هزارهکتار عنوان کرد، گفت: همچنین از محل بند الف تبصره 18 قانون برنامه بودجه کشور تسهیلات کم‌بهره برای توسعه گلخانه‌ها در نظر گرفته شده است.
تعداد مشاهده خبر66 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal