بانوان کارآفرین خلاق به استانداری معرفی شوند
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: هدف از حضور در این نمایشگاه ها این است توانمندی های زنان کارآفرین را از نزدیک ببینم و بانوان توانمند از طریق فرمانداری ها و شهرداری ها به ما معرفی شوند.
1398/05/03

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، سمیه قاسمی طوسی در نمایشگاه توانمندی‌های زنان کارآفرین که در بلده نور برگزار شد گفت: با برپایی اینگونه نمایشگاه ها توانمندی های این شهرستان به معرض نمایش گذاشته شد.

وی ادامه داد: هدف از حضور در این نمایشگاه ها این است توانمندی های زنان کارآفرین را از نزدیک ببینم و بانوان توانمند از طریق فرمانداری ها و شهرداری ها به ما معرفی شوند.

مدیر کل بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه تلاش ها در حیطه خانواده باید مضاعف شود چراکه خواسته های فرزندان تغییر پیدا کرده است، افزود: مشاغل خانگی از ضرورت خانواده هاست و این امر هم افزایی بین دستگاهی را می طلبد.

قاسمی طوسی بیان کرد: بانوان کارآفرین ما توانمند هستند اما برای فروش دچار مشکل هستند و در این راستا استارت آپ هایی داریم که موفقیت خود را در فروش اطلاع رسانی می کنند و تلاش ما بر ایجاد انگیزه برای بانوان است.

وی ادامه داد: با ورود معاونت زنان ریاست جمهوری، رویداد اقتصادی در سراسر استان آغاز شد و این اتفاق بین جهاد دانشگاهی، اداره کل کار و رفاه اجتماعی و اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در حال انجام است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران بیان کرد: بانوانی که دارای ایده های خلاق هستند و نمی دانند از کجا مورد حمایت باشند تلاش می کنیم طرح های بانوان خلاق به ثمر بنشیند.

تعداد مشاهده خبر1 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal