تقویت صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان از طریق ایجاد بازارچه‌های عرضه محصولات کشاورزی
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در کارگروه صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان، ایجاد بازارچه‌های عرضه محصولات کشاورزی را از راه های تقویت و افزایش سرمایه این صندوق عنوان کرد.
1398/04/31

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، کارگروه صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان تهران در سال 98 با حضور ریاست سازمان، معاونین و مدیران و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره صندوق تشکیل جلسه داد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با تاکید بر افزایش سرمایه صندوق حمایت از توسعه کشاورزی در استان تاکید کرد: صندوق ها یک فرصت برای بخش کشاورزی ایجاد کرده اند و امیدواریم بتوانیم از آنها در قسمت های مختلف بهره ببریم.

وی ادامه داد: ایجاد بازارچه های عرضه محصولات کشاورزی یکی از راهکارهای تقویت و افزایش سرمایه این صندوق است که از این طریق علاوه بر تکمیل زنجیره تولید از مزرعه تا سفره، دست دلالان کوتاه خواهد شد.

ذوالفقاری با تاکید بر اینکه از لحاظ قانونی محدودیتی برای افزایش سرمایه صندوق ندارد، به بررسی راهکارهای قانونی افزایش سرمایه صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان تهران پرداخت و افزود: منافع صندوق به کشاورزان برمی گردد.
تعداد مشاهده خبر14 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal