راه‌اندازی بازارچه‌های عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در استان بوشهر
مدیرتوسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: بازارچه های عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و روستایی راهی برای حذف واسطه ها و زمینه ای برای فروش محصولات کشاورزان و تولید کنندگان است که این مهم در استان بوشهر راه اندازی خواهد شد.
1398/04/29

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان بوشهر، احمد جهانگیرلو در گفت و گویی افزود: برای احداث این بازارچه‌ها 20 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: تاکنون چهار میلیارد ریال اعتبار برای انجام مطالعات طرح هزینه شده است و با تخصیص اعتبار تا سال 99 طرح باید تکمیل و به بهره برداری برسد.

جهانگیرلو اضافه کرد: عرضه مستقیم کالا، حذف واسطه‌ها و ایجاد رونق و بازار عرضه برای محصولات کشاورزی و تولیدی از جمله هدف‌های راه اندازی بازارچه‌های عرضه مستقم محصولات کشاورزی و روستایی است.

وی اظهار کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده بازارچه‌های عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و روستایی در اختیار اتحادیه‌های زیر مجموعه جهاد کشاورزی قرار می‌گیرند و به این وسیله اتحادیه‌ها به صورت مستقیم از روستاییان محصولات کشاورزی و تولیدی آنها را خریداری و در بازارچه عرضه می‌کنند.

تعداد مشاهده خبر24 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal