اختصاص 30 میلیارد تومان تسهیلات تولید و اشتغال کشاورزی
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: مبلغ 30 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات تولید و اشتغال بخش کشاورزی در خراسان جنوبی ابلاغ شد.
1398/04/30

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، هادی بیجاری سهم ابلاغ شده به خراسان جنوبی در بخش تولید و اشتغال را 170 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: تاکنون از این رقم در مرحله اول 31 میلیارد تومان برای رسته فعالیت گلخانه‌ها و در مرحله دوم هم اکنون 30 میلیارد تومان برای رسته فعالیت توسعه گیاهان دارویی و زعفران به استان ابلاغ شد.

وی بیان کرد: این ردیف اعتباری با نرخ سود 7 درصد و بازپرداخت 7 ساله و در بخش سرمایه در گردش با نرخ سود 15 درصد و بازپرداخت یک ساله پرداخت می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با بیان اینکه متقاضیان برای ثبت نام دریافت تسهیلات در رسته فعالیت‌های مذکور باید به سامانه سیتا (سامانه یکپارچه تسهیلات وزارت جهاد کشاورزی) مراجعه کنند، گفت: مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌ها آماده پذیرش طرح های متقاضیان در بخش توسعه گیاهان دارویی و زعفران هستند.

این اعتبار مربوط به ردیف اعتباری "بند الف تبصره 18" قانون بودجه است که اعتبارات در رشته های گلخانه ها، گیاهان دارویی و زعفران، شیلات و آبزیان، صنایع تبدیلی و تکمیلی، محصولات دام و طیور، کسب و کار‌های کشاورزی، تعاونی ها، بازرگانی و تجارت در بخش کشاورزی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

تعداد مشاهده خبر21 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal