بازدید مدیرکل دفتر مدیریت بحران جهاد کشاورزی از دبیرخانه کارگروه بحران و خسارات سیل لرستان
معاون وزیر کشور و مدیر کل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات وزارت جهاد کشاورزی در سفر به لرستان از دبیرخانه کارگروه بحران و خسارات سیل سازمان جهاد کشاورزی این استان بازدید کردند.
1398/04/29

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان، دکتر موحدپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری استان، به همراه دکتر بازدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان و با حضور مهندس شجاعان رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک فن آوری اطلاعات و آمار وزارت کشور، مهندس سید محمد موسوی مدیر کل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات وزارت جهاد کشاورزی و مهندس پور سیف مدیر کل فن آوری اطلاعات استانداری استان، از دبیرخانه کارگروه بحران و خسارات سیل سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان بازدید بعمل آورده و از نزدیک در جریان نحوه بررسی و ثبت پرونده های بهره برداران کشاورزی خسارت دیده از سیل فروردن 98 قرار گرفتند.

 در جریان این بازدید مهندس شجاعان و مهندس موسوی ضمن گفتگو با کارشناسان این دبیرخانه ضمن آشنایی با روند ثبت پرونده‌های خسارت دیدگان سیل اخیر با مسائل و مشکلات روبه رو نیز آشنا شدند.

در پایان این بازدید نیز رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان از نحوه کمک و امدارسانی به سیل زدگان سیل فروردین 98 و نحوه بررسی و ثبت پرورده های تشکیل شده خسارت دیدگان توضیحاتی ارائه کرد.

تعداد مشاهده خبر121 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal