بازدید معاونین وزیر جهاد کشاورزی از پروژه‌های کشاورزی خراسان جنوبی
1398/04/29

معاون آب و خاک وزارت جهادکشاورزی و رئیس سازمان امور اراضی کشور، صبح امروز به منظور بررسی و بازدید از چندین پروژه کشاورزی به استان خراسان جنوبی سفر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان خراسان جنوبی، در جریان سفر مهندس اکبری معاون آب و خاک وزارت جهادکشاورزی و مهندس اورنگی رئیس سازمان امور اراضی کشور به استان خراسان جنوبی برنامه‌هایی همچون دیدار با استاندار خراسان جنوبی، بازدید از منطقه ویژه اقتصادی به منظور تعیین تکلیف، بررسی مسائل و مشکلات تملک اراضی منطقه ویژه اقتصادی انجام شد.

پروژه تجهیز و نوسازی اراضی سنتی حسین‌آباد سادات بیرجند نیز که مورد بازدید مسوولان عالی‌رتبه وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفت، به مساحت 44 هکتار به نحوی که 450 قطعه قبل از اجرا به 60 قطعه بعد از اجرا تبدیل شده است و در ضمن، اعتبار هزینه شده برای اجرای پروژه مبلغ 7 هزار میلیون ریال، که مبلغ 6 هزار میلیون ریال از محل اعتبارات دولتی و 1000 میلیون ریال سهم آورده بهره‌برداران است، در دستور کار قرار دارد.

همچنین بازدید از پروژه آبیاری تحت فشار روستای گیو شهرستان خوسف به مساحت 106 هکتار و حضور در جلسات تخصصی به منظور بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی استان از مهمترین برنامه‌های این سفر خواهد بود.

تعداد مشاهده خبر38 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal