فدراسیون استارت‌آپ‌های کشاورزی کشور تشکیل می‌شود
1398/04/29

در دیدار مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ و حضور در غرفه‌های استارت‌آپ‌های بخش کشاورزی، مقدمات اولیه تشکیل فدراسیون استارت‌آپ‌های کشاورزی فراهم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان مرکزی تعاون روستایی، دکتر حسین شیرزاد در دیدار از نخستین پاویون استارت‌آپ‌های کشاورزی در نمایشگاه الکامپ و گفتگو با مدیران استارت آپ‌های بخش و بررسی چالش‌های پیش روی این حوزه، تشکیل فدراسیون استارت‌آپ‌های کشاورزی کشور با حضور کلیه فعالان این رشته از کسب و کارهای نو، وارد مرحله اجرایی شد.

وی هدف کشور از تأسیس این فدراسیون را ایجاد صدای واحد در حوزه استارت‌آپ‌های کشاورزی برشمرد و افزود: این فدراسیون می‌تواند در تحقق و پیگیری مطالبات اساسی و عام در زمینه مسائل حقوقی، مالی، صنعتی و تجاری این عرصه پویا و جدید اقتصادی نقش مؤثر ایفا کند.

شیرزاد در ادامه اظهار امیدواری کرد که با تشکیل فدراسیون استارت‌آپ‌های کشاورزی علاوه بر پیشبرد امور مربوطه موجبات بهره‌مندی سایر ذی‌نفعان و ذی‌مدخلان این حوزه بخصوص شبکه تعاونی‌های روستایی و کشاورزی از ظرفیت‌های حاصله فراهم شود.

رئیس هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی در پایان خاطرنشان کرد: آیین‌نامه و اساسنامه و قواعد حقوقی مربوط به این فدراسیون هم‌اکنون در سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در حال تدوین است و در آینده نزدیک به فضل خدا شاهد ظهور ساختار مدرن حاکمیت شرکتی متناسب با شاخص‌های فعالیت استارت‌آپ‌های بخش کشاورزی کشور خواهیم بود .

تعداد مشاهده خبر97 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal