برررسی امکان جذب نیرو و تصویب ساختار تشکیلاتی یگان حفاظت سارمان جنگل ها
1398/04/27

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی  کشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از سازمان جنگل‌ها، مهندس خلیل آقایی با مهندس جمشید انصاری در خصوص جذب نیرو و ساختار تشکیلاتی یگان حفاظت سازمان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مهندس آقایی معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور ضمن برشمردن اهمیت حفظ و حراست عرصه 135 میلیون هکتار کشور، نقش و جایگاه یگان حفاظت سازمان را در این راه پرمخاطره بسیار مهم دانست و خواستار جذب نیرو و تصویب نهایی ساختار اداری یگان با هدف توسعه، ارتقا و تحکیم یگان حفاظت و بالا بردن ضریب حفاظت از منابع طبیعی و انفال شد.

بر اساس این گزارش، در این دیدار رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور قول مساعد برای جذب نیرو و تصویب ساختار تشکیلاتی یگان حفاظت این سازمان را داد.

گفتنی است یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور یکی از زیر مجموعه‌های پلیس پیشگیری نیروی انتظامی است که با درخواست و تأمین بودجه از سوی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری ایران کشور و با تصویب ستاد کل نیروهای مسلح از اواخر سال 1384 رسماً تشکیل شد.

تعداد مشاهده خبر203 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal