محدودیت تسهیلات توسعه گلحانه ای در استان قزوین نداریم
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: هیچ محدودیت تسهیلات و اعتباری برای توسعه طرح‌های گلخانه ای در استان وجود ندارد.
1398/04/25
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، حمیدرضا تبسمی در جلسه ستاد گلخا نه‌های استان که با حضور اعضای ستاد برگزار شد با بیان این مطلب افزود: توسعه طرح گلخانه‌ها از اولویت‌های مهم جهاد کشاورزی است.

وی اظهار داشت: با تلاش مسئولان استانی و جهاد کشاورزی؛ تسهیلات و اعتبارات لازم برای توسعه گلخانه‌ها در استان فراهم شده است.

تبسمی تصریح کرد: تسهیلات لازم برای توسعه گلخانه‌ها در استان فراهم شده و نیاز است با ایجاد شرایط مساعد سرمایه‌گذار را جذب کرد.

معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین با اشاره به این که استان قزوین شرایط مستعدی در بحث گلخانه‌ها دارد، گفت: با اجرای طرح‌های گلخانه‌ای در استان و شهرک گلخانه‌ای  شرایط برای اجرا و بهره‌برداری از طرح‌های گلخانه‌ای فراهم می‌شود.

تبسمی اضافه کرد: اجرای طرح‌های گلخانه‌ای؛ ضمن ایجاد اشتغال پایدار در افزایش راندمان تولید و مصرف بهینه آب نیز نقش اساسی دارد.

وی تاکیدکرد: فرصت مناسبی برای توسعه گلخانه‌ها در استان فراهم شده بنابراین  لازم است که برنامه‌ریزی لازم در این زمینه صورت گیرد.

تعداد مشاهده خبر9 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal