ارائه خدمات به عشایر باید منوط به بیمه کردن دام باشد
قائم مقام سازمان امور عشار ایران با اشاره به اینکه در قانون، بیمه دام اجباری است، گفت: ارائه هر گونه خدمات به جامعه عشایری باید منوط به بیمه دام عشایر باشد و انتظار می رود مدیران امور عشایر استان ها اهتمام جدی در این باره داشته باشند.
1398/04/24

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران، شاهپور علایی مقدم در نشست شورای مدیران معاونت توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر با بیان این مطلب اظهار داشت: صدور کارت هوشمند عشایر، صدور کارت تردد دام و صدور کارت شناسایی دامداری از برنامه های مهم معاونت توسعه و امورزیربنایی سازمان در سالجاری است.

وی با اشاره به اینکه سالجاری برای سازمان سالی پرکار و بسیار مهم است، افزود: خوشبختانه امسال تسهیلات بسیار خوبی برای عشایر در نظر گرفته شده است و باعث تحولات زیادی در بخش عشایری کشور خواهد شد.

علائی مقدم بیان داشت: امسال با موافقت مقام معظم رهبری، برای اولین بار از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی 202 میلیارد تومان برای تامین آب شرب سالم و بهداشتی عشایر تخصیص یافته که در قالب 290 پروژه استانی در مناطق عشایری کشور اجرا می شود.

قائم مقام سازمان امور عشایر ایران همچنین از برگزاری گردهمایی معاونین توسعه و عمران امور عشایر سراسر کشور در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: این گردهمایی بزودی به منظور انجام هماهنگی لازم و تببین برنامه‌های معاونت توسعه و امور زیربنایی سازمان برگزار می‌شود.

تعداد مشاهده خبر7 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal