پیشرفت 40 درصدی پروژه عظیم دشت سیروان
1398/04/23

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام، احمد محمدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیروان با اعلام این خبر گفت: عملیات پروژه عظیم دشت سیروان که بیش از 3 هزار هکتار از اراضی مستعد منطقه را به شبکه مدرن آبیاری مجهز می کند آغاز گردید

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیروان افزود: این پروژه که شامل 3 فاز می باشد مرحله فاز اول حدود 30تا 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است..

وی افزود: برای تکمیل و بهره برداری فاز اول که حدود 8 کیلومتر لوله خط انتقال کار گذاشته شده 21 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است که تاکنون 10 میلیارد آن تخصیص یافته و بخشی از تجهیزات آن خریداری شده است.

مهندس محمدی خاطرشان نمود: مهندس اکبری معاون وزیر جهاد کشاورزی طی بازدیدی که از این پروژه داشتند قول مساعدت دادند که در بحث و پیگیری شبکه های تحت فشار داخلی پروژه عظیم دشت سیروان بیشترین همکاری را داشته باشند و تا پایان سال 98 و نیمه اول سال 99 بیشترین درصد پیشرفت فیزیکی را داشته باشند.

در پایان مهندس محمدی اظهار داشت: با تکمیل و بهره برداری از این پروژه علاوه بر عمران و پآبادانی منطقه بیش از 4500 فرصت شغی مناسب برای ساکنین شهرستان ایجاد خواهد شد.


تعداد مشاهده خبر12 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal