توزیع 50 هزار تن نهاده دامی یارانه ای میان مرغداران گیلانی
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: در تیر ماه سال جاری تاکنون بالغ بر 50 هزار تن انواع نهاده دامی یارانه ای میان مرغداری های فعال گیلان توزیع شده است.
1398/04/19

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان گیلان، مهندس علی اکبرنژاد گفت: با توجه به اینکه حدود 8 میلیون قطعه جوجه ریزی در مرغداری‌های استان گیلان انجام شده است در همین راستا تاکنون بالغ بر 50هزار تن انواع نهاده های دامی یارانه ای در بین تولید کنندگان استان گیلان با هدف کاهش هزینه تولید گوشت مرغ اختصاص یافته است.

وی افزود: شرکت پشتیبانی امور دام استان گیلان تمهیدات لازم را برای توزیع عادلانه این نهاده ها در دستور کار خود قرار داده است.

معاون بهبود تولیدات دامی گیلان در ادامه تصریح کرد: باتوجه به اینکه استان گیلان قطب مهم تولید مرغ در سطح کشور می باشد، تولید کنندگان مرغ نیز موظف هستند به ازای دریافت 5/2-2 کیلوگرم ذرت و کنجاله سویا یارانه ای، معادل یک کیلوگرم گوشت گرم به قیمت تعدیل شده روانه بازار نمایند.

مهندس چایچی مدیر امور طیور نیز افزود: عمده توزیع این نهاده ها ذرت و کنجاله سویا بوده است که مقدار سویای توزیع شده بیش از 36906 تن و ذرت توزیع شده بالغ بر 12920 تن می باشد.

همراه ما در پیام رسان سروش باشید https://sapp.ir/jkgcrasht.ir
تعداد مشاهده خبر16 بار
تصاویر مرتبط

  • توزیع ۵۰ هزار تن نهاده دامی یارانه ای میان مرغداران گیلانی_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal