تجلیل از نقش سازنده رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در هماهنگی و برگزاری راهپیمائی پرشکوه و بی نظیر اربعین حسینی
1398/04/16

حضرت آیت ا... سیدرضا تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی، از مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، آیت ا... سیدرضا تقوی از زحمات بی شائبه مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان به جهت هماهنگی و برگزاری راهپیمائی پرشکوه و بی نظیر اربعین حسینی با اهداء لوح سپاس تقدیر و تجلیل نمود.

در این لوح که توسط نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی توشیح شده، آمده است: خادم الزوارالحسین (ع) جناب آقای اکبر فتحی؛ راز ماندگاری اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در پیوستگی قیام حسینی و پیامهای روشنگر مظلومترین کاروان اسرای تاریخ نهفته است. بی تردید همت و همیت مبتنی بر شور و شعور شیعیان و عاشقان آن حضرت در طول تاریخ مهمترین عامل حفظ، نگهداری و انتقال این فرهنگ از نسلی به نسل دیگر بوده است.

فرصتی فراهم آمد تا میزبان خیل عظیم عاشقان و زائران سیدالشهداء (ع) در راهپیمائی بی نظیر اربعین باشیم. بر خود فرض می دانیم از تلاش مجدانه و خالصانه جنابعالی در انجام این وظیفه مهم و ارزشمند تشکر و قدردانی نمائیم. انشاء الله این خدمات در پرونده اعمال ما مکتوم و به تایید صاحب الامر امام عصر (عج) برسد و ما را در زمره خدام حسینی قرار دهد.

تعداد مشاهده خبر14 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal