صعود کوهنوردان سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی به قله 3 هزار و 190 متری چهل چشمه استان کردستان
رئیس اداره رفاه و تربیت بدنی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: کوهنوردان سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی قله 3 هزار و 190 متری چهل چشمه استان کردستان را با موفقیت فتح کردند.
1398/04/16

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، مهندس وحید ستود در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این مطلب گفت: دو نفر از کوهنوردان باشگاه کوهنوردی سازمان جهاد کشاورزی استان به دعوت اداره کل رفاه و پشتیبانی وزارت جهادکشاورزی با همراه جمعی از کوهنوردان وزارت متبوع، سازمانها و شرکت های تابعه که به میزبانی سازمان جهادکشاورزی استان کردستان برگزار شد، شرکت و موفق شدند قله 3 هزار و 190 متری چهل چشمه استان کردستان با موفقیت فتح نمایند.

وی گفت: در این صعود آقایان مهندس یوسف اسکندرجعفرزاده و عبدالرضا نویدی از سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی شرکت داشتند.

گفتنی است؛ قله چهل چشمه با ارتفاع 3 هزار و 190 متر در جنوب غربی شهرستان دیواندره و در فاصله 50 کیلومتری آن واقع است، بهترین مسیر صعود این قله از روستای "بست" می باشد، در 20 کیلومتری جاده دیواندره به سقز، تابلویی با عنوان شریف آباد قرار گرفته است که بعد از عبور از چندین پارچه روستا و طی 50 کیلومتر به روستای بست می‌رسد.

تعداد مشاهده خبر92 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal