پرداخت خسارت به بهره‌برداران خسارت دیده از سیل بخش کشاورزی استان لرستان
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان، بر گام بلند سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان در پرداخت خسارت به بهره برداران خسارت دیده از سیل بخش کشاورزی پرداخت.
1398/04/15
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی لرستان، عبدالرضا بازدار در جریان بازدید از دبیرخانه کارگروه استانی شناسایی بهره برداران خسارت دیده از سیل اظهار کرد: سازمان جهاد کشاورزی لرستان با بسیج  توان کارشناسی و امکانات موجود از جمله به کارگیری 130 کارشناس در سطح استان و سازمان ،  تاکنون تعداد 17 هزار پرونده با مبلغ 370 میلیارد تومان خسارت در سامانه سجاد ثبت نموده است.
وی افزود : تا به امروز پرونده 5700 نفر در کارگروه استانی مصوب شده و مبلغ بلاعوض پرداختی برای آنها بالغ بر 15 میلیارد تومان محاسبه گردیده است .
بازدار ادامه داد: در همین راستا تعداد 2 هزار و 700 نفر برای دریافت تسهیلات بانکی قرض الحسنه به  بانک های عامل معرفی شده‌اند که روند پرداخت تسهیلات به آنها شروع شده است.
این مقام مسئول اظهار امیدواری نمود تا یک ماه آینده بخش قابل توجهی از خسارت دیدگان سیل فروردین ماه سال 1398 تسهیلات ارزان قیمت خود را دریافت نمایند.
وی ادامه داد؛ مبلغ 290 میلیارد تومان اعتبار بلاعوض و 370 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به استان لرستان اختصاص داده شده است.
سیل فروردین ماه سال جاری هزار و 570 میلیارد تومان به زیربخش‌های  مختلف کشاورزی استان لرستان خسارت وارد نمود.
لازم به توضیح است ؛ در این بازدید مهندس صیادی معاون "برنامه ریزی و امور اقتصادی" ، مهندس خوش صفا "معاون توسعه مدیریت و منابع " ، مهندس سپهوند "مدیر حوزه ریاست" ، مهندس حقانی " مشاور رئیس سازمان و رئیس اداره روابط عمومی"، مهندس نیکخواه "رئیس اداره مخاطرات" و جمعی از کارشناسان طرح و برنامه سازمان دکتر بازدار را همراهی می کردند.
تعداد مشاهده خبر0 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal