در اولین روز از دهه کرامت و در روز ولادت حضرت معصومه(س) همایش نقش بانوان در سلامت اداری در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان برگزار شد.
در اولین روز از دهه کرامت و در روز ولادت حضرت معصومه(س) همایش نقش بانوان در سلامت اداری با حضور حجه الاسلام والمسلمین ایمانی تبار، خانم دکتر حسینی مدیر کل محترم امور بانوان و خانواده استانداری کرمان، خانم دکتر امیری استاد حوزه و دانشگاه و کلیه همکاران خانم در سازمان و ادارات تابعه در این سازمان برگزار شد.
1398/04/15

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، در اولین روز از دهه کرامت و در روز ولادت حضرت معصومه(س) همایش نقش بانوان در سلامت اداری با حضور حجه الاسلام والمسلمین ایمانی تبار، خانم دکتر حسینی مدیر کل محترم امور بانوان و خانواده استانداری کرمان، خانم دکتر امیری استاد حوزه و دانشگاه و کلیه همکاران خانم در سازمان و ادارات تابعه در این سازمان برگزار شد.

حجه الاسلام ایمانی تبار در این همایش گفت: رهبر کبیر انقلاب اسلامی بنیانگذار جمهوری اسلامی که تمام این نعمات به برکت اوست، در ارتباط با نقش زن در عالم خلقت فرموده اند از دامن زن مرد به معراج می رود که این جمله نشان دهنده این است که زن با تربیت صحیح و رفتار درست باعث عظمت و عروج می شود.

وی با بیان اینکه کار فرهنگی و تربیتی با اجر مادی سنجش نمی شود بلکه ارزش معنوی دارد، بیان داشت: کاری دارای ارزش است که منجر به سلامت جامعه شود.

ایمانی تبار افزود: منشاء برکات جهان، اهل بیت می باشند و اتصال به اهل بیت موجب تعالی و فاصله گرفتن از آنها باعث خسران در دنیا است و آنچه که انسان را به اوج می رساند، معرفت است و حضرت معصومه(س) به خاطر معرفت وجودشان در قلب مومنان جای دارند.

دکتر حسینی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری ضمن تبریک این ایام خجسته گفت: باید روش زندگی و اخلاقیات حضرت معصومه (س) سرلوحه زندگی و کار قرار بگیرد

وی افزود: خاندان اهل بیت اهل کرمند و آنان به بندگان مومن خوبی ها را عنایت می کنند و امیدوارم در این ایام حیا، پاکی،عفت و صداقت را به جامعه ما عنایت نمایند.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری با بیان اینکه تفکر و تدبر در آیات قرآن، درک استعدادها و توانمندی ها،موجب افزایش اعتماد به نفس می گردد، افزود: در مدار عشق به خداوند قرار بگیریم و خدا را ناظر بر زندگی خود بدانیم تا زندگی شاد داشته باشیم .

دکتر حسینی افزود: زمانی که عمل از حرف بیشتر باشد، خودباوری بوجود می آید.

وی خاطر نشان کرد: وجود زن محور هستی است و باید ارزش مدارانه با مسایل دختران در جامعه برخورد کنیم و با توجه به تغییر شیوه های زندگی باید شیوه ها و روش ها تغییر کند و کلید تمام خوبی ها حیاست.

دکتر امیری استاد حوزه و دانشگاه در این همایش گفت: حضرت معصومه (س) شفیعه مومنان در بهشت می باشند.

وی افزود: خانم ها بدلیل مشغله در چندین مورد مانند کار بیرون، خانه و ... مسئولیت های متعددی به عهده دارند، باید بین کارها تعادل برقرار کنند.

تعداد مشاهده خبر3 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal